ASAP

As soon as possible – najszybciej jak to możliwe odpowiemy na Państwa zapytanie. Najszybciej jak to możliwe przygotujemy ofertę która sprawi, że ten event będzie niezapomniany. I najszybciej jak to możliwe skontaktujecie się Państwo z nami by po raz kolejny przeżyć imprezę zorganizowaną przez ASAP business event group. Najszybciej jak to możliwe… asap…

O NAS

Jesteśmy grupą zawodowców, związanych z branżą eventowa od szeregu lat. Doświadczenie przy organizacji dużych plenerowych widowisk i kameralnych eventów procentuje, kontaktami a przede wszystkim profesjonalnym zaangażowaniem się w przygotowanie eventu. Współpracujemy z grupą ludzi z różnych branż: show businessu, artystami, producentami, managerami i całym sztabem ludzi, od obsługi technicznej po zabezpieczenie bezpieczeństwa uczestnikom. Bardzo profesjonalne także kreatywne zaangażowanie owocuje szeregiem niezwykle udanych eventów i zadowoleniem zleceniodawców.

My przygotujemy dla Państwa event szyty na miarę, dopasowany do Państwa wymagań i zainteresowań. Tylko od Państwa zależy jakie atrakcje chcielibyście mieć podczas Waszego eventu. Zorganizujemy dla Państwa event w najciekawszych miejscach w Polsce. Nasze doskonałe relacje z wieloma najlepszymi hotelami i pensjonatami idealnymi miejscami do odpoczynku i relaksu zapewnią Państwu oczekiwany komfort. Zaprosimy specjalistów z branży made to measure by zadbali o Państwa wizerunek poprzez odpowiedni dress code. Eksperci z branż dóbr luksusowych przedstawią dla Państwa trendy i produkty warte posiadania. Zadbamy o wyśmienite trunki i wybitną kuchnię, zaprosimy na dedykowane degustacje właścicieli winnic, gorzelni i sommelierów. Nie zapomnimy o uczcie dla kubków smakowych. Wyjątkowej jakości menu przygotują znakomici kucharze, także w formule live cooking – na Państwa życzenie. Zorganizujemy spotkania z wybitnymi ludźmi kultury i sztuki. Koncerty – recitale ze specjalnie zaaranżowanym programem tylko dla Państwa gości. Zadbamy o przygotowanie pamiątkowych i wyjątkowych prezentów dla gości eventu z odpowiednimi dedykacjami i Państwa logotypem.

konsulting   ·   analizy  ·    strategie   ·   koncepcje   ·    projektowanie 

Tworzymy, wspieramy i dbamy o to by Twój biznes, Twoja marka w efektywny i efektowny sposób poszerzała zasięg i zyskiwała na wartości.

Kojarzymy usługi marketingu strategicznego z marketingiem operacyjnym, analizując Twoje otoczenie biznesowe i wspólnie opracujemy strategię i harmonogram działań. Zaprojektujemy i wdrożymy usługi nowe dla Twojego biznesu lub do tej pory nie podejmowane. Jesteśmy otwarci na wyzwania niestandardowe wymagające interdyscyplinarnego zespołu.

Opracujemy dla Twojego biznesu znak towarowy, chroniony prawnie, zaprojektujemy opakowania i model wsparcia wizerunkowego na wszystkich polach eksploatacyjnych. Twój biznes potrzebuje alternatywnych działań na rynku detalicznym i hurtowym, wesprzemy Twoje potrzeby odpowiednimi projektami zarządzania rynkiem.

Twoja marka wymaga lub wkrótce będzie wymagała  nowego, miejsca reprezentacyjnego, jakościowego. Zaprojektujemy wnętrze, meble, oświetlenie oraz niezbędne wyposażenie biura, butiku, sklepu, restauracji, pubu. Według potrzeb Twojej marki przeszkolimy personel w obsłudze i kontaktach z klientami.

Projektanci stworzą lub wybiorą odpowiedni dress code dla Twoich pracowników na każdym szczeblu firmy. Bo ich prezencja jest Twoim wizerunkiem. Na Twoje potrzeby opracujemy cały program działań Ambasadora Marki, twojego emisariusza w kontaktach z obecnymi i przyszłymi klientami / partnerami biznesowymi

ASAP business event group to zgrany zespół, orkiestra z bogatym repertuarem, perfekcyjnie wykonywanym pod kierunkiem doświadczonych dyrygentów.

ASAP to dobry wybór. To działania skuteczne i realizowane z myślą o Twoim biznesie o Twojej marce.

WOJCIECH A. MOŚCIBRODZKI

general manager, corporate & private sales

Z wykształcenia i pasji historyk sztuki, z zamiłowania marketingowiec. Kreatywny sangwinik, towarzyski, łatwo nawiązujący kontakty i podtrzymujący je. Zaangażowany i lojalny, umiejętnie kieruje zespołem, budując identyfikacje z firmą, projektem. Bogate doświadczenie zawodowe zdobyte w praktyce, stale podnoszone podczas szkoleń i konferencji. Lubi niestandardowe wyzwania.

PRACTICE MAKES PERFECT.